E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Han nė Shkup do tė kėrkojė pėrparim urgjent nė marrėveshjen politike

Publikuar: 19.10.2015 | 14:07
Lexuar: 420 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime