E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“BDI nuk është iniciator i vrasjeve që ndodhën në Kumanovë. Askush nuk dëshiron të vritet një aktivist i BDI-së, por më së paku të vritet një komandant apo ushtar që ka dhënë kontribut në 2001, të vritet një shoku i jonë.
Neziri: Ali Ahmeti do shkojë në Kumanovë dhe në çdo pjesë ku ka shqiptarë
Lidhur me pyetjen ku në disa degë të BDI-së ende nuk janë zgjedhur kryetar të degës, mes tyre edhe në Kumanovë ku pati një incident ai me përgjigje.

“BDI nuk është iniciator i vrasjeve që ndodhën në Kumanovë. Askush nuk dëshiron të vritet një aktivist i BDI-së, por më së paku të vritet një komandant apo ushtar që ka dhënë kontribut në 2001, të vritet një shoku i jonë.

Ka pasur raste të tilla edhe në zgjedhjet e kaluara kur ishte PPD në qeveri, dhe do punojmë në të ardhmen që të mos ndodhin gjera të tilla. Pra, them se Ahmeti do shkojë në çdo pjesë ku ka shqiptarë, bile -bile edhe në Shtip”, ka thënë Neziri në emisionin “360 gradë” në Alsat-M.

Publikuar: 27.10.2015 | 13:02
Lexuar: 431 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime