E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Njė guidė turistike pėrgjatė bregdetit shqiptar

Publikuar: 29.06.2010 | 14:13
Lexuar: 9850 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
tea (02/12/2010 21:27:28) I LOVE YOU VLORA
muti (06/02/2011 19:19:43) uuuuuuuuuaaaaaaaaaaaa sa interesante eshte shqiperia dhe nje nder ventet mahnitese per sa i perket bukurive natyrore.duhet te jemi krenare.
paolo (04/10/2012 14:13:38) po me t6e vertet duhet te jemi krenar per shqiperine
Ronald (13/11/2012 18:53:03) Shqiperia, nje vend fantastik per tu vizituar dhe ne duhet te jemi krenar per vendin tone

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime