E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dy ditë më parë, këngëtarja ka nënshkruar një marrëveshje me organizatorët e spektaklit, të cilat do të strehohen në një nga plazhet më të njohura në Emirateve të Bashkuara Arabe
Ceca do të këndojë në Dubai për 100 mijë euro
Këngëtarja e njohur serbe, Svetlana Ceca do të këndojë për herë të parë në Dubai. Ajo pritet të performojë më 10 dhjetor në njërën prej hoteleve më luksoze.

Bëhet fjalë për “Atlantisin” ku Ceca do të përfitojë mbi 100.000 mijë euro.

Dy ditë më parë, këngëtarja ka nënshkruar një marrëveshje me organizatorët e spektaklit, të cilat do të strehohen në një nga plazhet më të njohura në Emirateve të Bashkuara Arabe, transmeton zeri.info

Ajo do të këndojë për disa sheik arab të cilët kanë shprehur interesim të madh për ta dëgjuar këngëtaren serbe. /Zëri/

Publikuar: 29.10.2015 | 11:17
Lexuar: 458 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime