E shtunë, 29.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

22- vjeēarja zhduket me njerkun qė bėri seks, policia dhe nėna nė kėrkim

Publikuar: 31.10.2015 | 23:07
Lexuar: 279 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime