E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Skenat janë kapur nga Slater Moore në Kaliforni. Luani i detit ushqehet me mish, por shpesh përfundon si viktimë e peshkaqenëve të mëdhenj.
Fotot e rralla: Luani i detit masakron një peshkaqen
Nuk të ndodh shpesh që të të vijë keq për një peshkaqen.

Këto foto të rralla tregojnë se si një luan deti i uritur masakron një peshkaqen të vogël.

Skenat janë kapur nga Slater Moore në Kaliforni.

Luani i detit ushqehet me mish, por shpesh përfundon si viktimë e peshkaqenëve të mëdhenj.

“Natyra dhe ligjet e saj, grabitqari bëhet pre,” tha Moore.
Luani i detit masakron një peshkaqen
Luani i detit masakron një peshkaqen
Luani i detit masakron një peshkaqen

Publikuar: 04.11.2015 | 15:01
Lexuar: 1419 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime