E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pasi u bë imazh i kompanië, 25-vjeçarja deklaroi se ishte një adhuruese e madhe e të brendshmeve të “By Caprice”, prandaj ishte shumë e nderuar që po bashkëpunonte me ta.
Ferne, seksi me të brendshme
Ferne Mccann ka hedhur një hap të ri në jetën e saj. Ajo ka bërë modelen duke prezantuar linjën e re të të brendshmeve të markës “By Caprice”.

25-vjeçarja, protagoniste në “Towie” në Britani, dukej shumë seksi në të brendshmet e “By Caprice”-s, të cilat ishin të ngjyrave të ndryshme.

Megjithatë trupi i saj perfekt është fryt i punës së palodhshme në palestër. Më herët, Ferne pati deklaruar se ajo stërvitet pesë herë në javë, tre herë me trajnerin e saj personal, një herë me mikun e saj dhe një herë me të ëmën.

Pasi u bë imazh i kompanië, 25-vjeçarja deklaroi se ishte një adhuruese e madhe e të brendshmeve të “By Caprice”, prandaj ishte shumë e nderuar që po bashkëpunonte me ta.
Ferne Mccann
Ferne Mccann

Publikuar: 11.11.2015 | 15:23
Lexuar: 572 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime