E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Një fis në Etiopi tregon se si plehrat mund të përdoren si aksesorë mode.
Fisi afrikan: Ne i quajmë plehra, ata i quajnë aksesorë mode
Në botën e zhvilluar, njerëzit inkurajohen që të riciklojnë sa më shumë gjërat.

Një fis në Etiopi tregon se si plehrat mund të përdoren si aksesorë mode.

Shumë gra e burra të fisit Dassanech mbajnë veshur këto bizhuteri unike./mapo/
Fisi afrikan: Ne i quajmë plehra, ata i quajnë aksesorë mode
Fisi afrikan: Ne i quajmë plehra, ata i quajnë aksesorë mode
Fisi afrikan: Ne i quajmë plehra, ata i quajnë aksesorë mode
Fisi afrikan: Ne i quajmë plehra, ata i quajnë aksesorë mode
Fisi afrikan: Ne i quajmë plehra, ata i quajnë aksesorë mode
Fisi afrikan: Ne i quajmë plehra, ata i quajnë aksesorë mode

Publikuar: 12.11.2015 | 12:07
Lexuar: 757 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime