E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Aktorja 16-vjeçare, vajza e Johnny Depp, ndodhet aktualisht në Francë dhe ishte larguar nga festa pak para se të nisnin sulmet në kryeqytetin francez.
Vajza e Johnny Depp: Nuk kisha parë kaq shumë panik


Lily -Rose Depp bën të ditur në Instagram se miqtë e saj “ishin bllokuar” në një festë pas sulmeve terroriste të Parisit, teksa pranon se “nuk kam parë kurrë panik më të madh në jetën time”.

Aktorja 16-vjeçare, vajza e Johnny Depp, ndodhet aktualisht në Francë dhe ishte larguar nga festa pak para se të nisnin sulmet në kryeqytetin francez.

Duke postuar një selfie në Instagram, ajo shkruan: Kjo foto është bërë para se të dilja nga shtëpia dhe të shkoja në festën ku të gjithë miqtë e mi janë bllokuar duke pritur që e gjitha kjo të mbarojë.

Jam me fat që u largova më herët nga festa dhe që jam e sigurtë në shtëpi, por nuk kisha parë ndonjëherë kaq shumë panik në jetën time gjatë rrugës për në shtëpi”.

Publikuar: 14.11.2015 | 11:21
Lexuar: 514 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime