E premte, 28.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Njė person nga Mali i Zi dyshohet se ėshtė i lidhur me sulmuesit nė Paris

Publikuar: 14.11.2015 | 14:42
Lexuar: 256 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime