E enjte, 19.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kleopatra nuk vdiq nga pickimi i gjarprit, por pasi piu njė pėrzierje kukute dhe opiumi

Publikuar: 30.06.2010 | 03:17
Lexuar: 6488 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
editaa (09/05/2011 09:44:44) palidhje krejt valla
gabriela (16/05/2011 16:14:40) cilat ishin lidhjet ekonomike,politike,kulturore midis qytetrimit romak dhe atij egjiptjan ne kohen e mbretereshes kleopatra?
kleopadrea e egjiptite (28/02/2012 12:06:36) keq shum se kjo kana kan e meshirshme
arditaa (25/01/2013 16:34:58) shum shum mir walla...ma mir t ish kon Kleopatr gjall hala..

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime