E enjte, 15.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Angela Merkel, si duket, si ėshtė

Publikuar: 03.12.2015 | 14:15
Lexuar: 2388 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
(17/01/2017 16:42:52) si dreq te koka o zot po te trishtojka naten

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime