E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

33 vjeçari i cili i ka rrëmbyer zemrën bukuroshes shqiptare, më parë ka qenë i martuar me modelen dhe ish Miss Turqinë Selen Soyder me të cilën nisi një histori dashurie në xhirimet e një seriali turk.
Kush është i dashuri i Almeda Abazit?
Prej gati një viti ish miss-i shqiptar Almeda Abazi ka një histori dashurie me një nga meshkujt më të lakmuar të show biz-it turk. Quhet Tolgahan Sayışman, është 33 vjeç dhe e nisi karrierën si model, më pas aktor dhe prezantues televiziv.

33 vjeçari i cili i ka rrëmbyer zemrën bukuroshes shqiptare, më parë ka qenë i martuar me modelen dhe ish Miss Turqinë Selen Soyder me të cilën nisi një histori dashurie në xhirimet e një seriali turk.

Çifti u nda në 2014 dhe menjëherë, Tolgahan u lidh me Almedën duke bërë publike edhe romancën e tyre. Çifti sapo kanë blerë një vilë luksoze në Los Anxhelos, ku duket që synojnë të zhvendosin karrierën e tyre.

Publikuar: 08.12.2015 | 19:18
Lexuar: 465 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime