E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pjesa më e madhe e fotove janë bardh e zi, teksa Lohan shfaqet në një krevat lakuriq, me një çarçaf të hedhur mbi vete.
Lindsay Lohan provokuese

Aktorja 29-vjeçare Lindsay Lohan i kthehet pas më shumë se një viti setit të fotove. Bukuroshja ka qënë në ishullin grek të Mykonos, për të bërë fotot për edicionin dimëror të revistës “No Tofu”.

Pjesa më e madhe e fotove janë bardh e zi, teksa Lohan shfaqet në një krevat lakuriq, me një çarçaf të hedhur mbi vete.

Edhe në fotot e tjera ajo shfaqet mjaft provokuese. Për momentin Lindsay është mjaft e zënë. Ajo ka linjën e saj të modës për Lavish Alice, është duke xhiruar filmin e ri “The Shadow Within”, që do të shfaqet më 2016.

Lohan luan rolin e Patricia në “Indie Flick”, bashkë me Gianni Capaldi dhe Charlotte Beckett. Ish ylli i Disney nuk ka xhiruar filma që nga trilleri i saj në 2013, “The Canyons”.
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan

Publikuar: 12.12.2015 | 15:03
Lexuar: 453 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime