E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Së fundmi në rrjetin social Instagram, Dhurata sjellë një foto e veshur me një fustan të zi elegant duke nxjerr gjoksin e bukur dhe seksi.
Dhurata vjen seksi pas ndarjes
Këngëtarja Dhurata Dora duket se nuk është mërzitur shumë për ndarjen nga i dashuri. Ajo menjëherë ka filluar të publikojë foto më sensuale.

Së fundmi në rrjetin social Instagram, Dhurata sjellë një foto e veshur me një fustan të zi elegant duke nxjerr gjoksin e bukur dhe seksi.

Kjo tregon se lidhja e saj e ka penguar për të ekspozuar asetet e saj.

Publikuar: 24.12.2015 | 23:41
Lexuar: 907 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime