E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Alessandra Ambrosio ka gjetur rastin për të treguar sërish trupin që i dha famë, teksa xhironte një segment televiziv në Rio de Janeiro, në Brazil.
Alessandra Ambrosio për Krishtlindje!


Ajo është një nga modelet më të hershme të Victoria’s Secret, dhe ka qënë në krye të firmës së të brendshmëve në dekadën e shkuar.

Alessandra Ambrosio ka gjetur rastin për të treguar sërish trupin që i dha famë, teksa xhironte një segment televiziv në Rio de Janeiro, në Brazil.

Duke filmuar një pjesë për Tv Globo, supermodelja 34-vjeçare, është fotografuar e veshur me bikini të zeza, ku theksonte dhe linjat e saj.
Alessandra Ambrosio
Alessandra Ambrosio

Publikuar: 25.12.2015 | 13:26
Lexuar: 434 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime