E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sot, e përditshmja katalanase “Sport”, ka konfirmuar se “Los Blancos” nuk kanë hequr akoma dorë nga ideja për të nënshkruar brazilianin.
Lufta për Neymarin
Në ditët e para të dhjetorit kanë filluar të qarkullojnë lajmet e para në lidhje me qëllimin e Real Madrid për të blerë Neymar nga Barcelona.

Sot, e përditshmja katalanase “Sport”, ka konfirmuar se “Los Blancos” nuk kanë hequr akoma dorë nga ideja për të nënshkruar brazilianin.

Sipas të përditshmes, Florentino Perez është i fiksuar me Neymar dhe presidenti i Realit i telefonon vazhdimisht babait të sulmuesit.

Publikuar: 27.12.2015 | 22:41
Lexuar: 431 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime