E premte, 19.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Peja qyteti i ujėvarave dhe i vajzave tė bukura

Publikuar: 03.07.2010 | 14:29
Lexuar: 8384 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
mergim (06/07/2010 15:54:37) e ver8 se peja i ka femrat e forta
Mirlinda (10/08/2011 08:18:48) Teatrit i qytetit e ka emrin "Istref Begolli". Flm
mihrije (30/05/2012 14:48:36) i love peja

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime