E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Hakerėt shqiptarė sulmojnė RTS-nė

Publikuar: 03.07.2010 | 17:14
Lexuar: 1204 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
hackers to albania (10/07/2010 04:38:44) hallall shqipeve hack serbia
abch3 (14/07/2010 21:22:50) Kta jan hakera jo si do e si do jan msu veq pasa te msn me thy :D mat mir jeni veq vazhdoni qishtu tu ja prish webat

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime