E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Këshilltari i Haxhiut, Luan Dreshaj, ekskluzivisht për gazetën kombëtare “Bota sot”, tha se atmosfera është e mirë. Dreshaj tha se me Haxhiun po ndihem mirë në Berlin.
Haxhi Krasniqi para betejës së madhe
Haxhi Krasniqi synon fitore kundër boksierit gjerman me prejardhje turke, Cagri Ermis, në meçin e vlefshëm në kategorinë super të mesme në versionin WBO në boks.

Meçi mes Krasniqit e Ermis do të zhvillohet nesër në orën 22.05 në sallën e madhe në “Maritim” Hotel në Berlin. Pritej në sallë të jenë një numër i madh i bashkatdhetarëve tanë në përkrahjen e kryetrimit shqiptar për të arritur një fitore shumë të rëndësishme.

Këshilltari i Haxhiut, Luan Dreshaj, ekskluzivisht për gazetën kombëtare “Bota sot”, tha se atmosfera është e mirë. Dreshaj tha se me Haxhiun po ndihem mirë në Berlin.

(Tekstin e plotë mund ta lexoni të shtunën në publikimin e shtypur të gazetës kombëtare “Bota sot” në diasporë dhe Kosovë)

Publikuar: 08.01.2016 | 21:08
Lexuar: 501 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime