E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në promovimin e këngës së saj të re, “Big Booty” në emisionin “Zonë e Lirë” Çili ka deklaruar se nuk shikon konkurente, madje as Enca nuk i afrohet, pasi ajo është ende numër i madh.
Përse Enca nuk e konkuron dot Çiljetën?
Çiljeta nuk ndihet aspak e kërcënuar nga koleget e saj që e kanë gjoksin e madh. Ajo vazhdon të jëtë “big” në këtë drejtim, pavarsisht konkurencës.

Në promovimin e këngës së saj të re, “Big Booty” në emisionin “Zonë e Lirë” Çili ka deklaruar se nuk shikon konkurente, madje as Enca nuk i afrohet, pasi ajo është ende numër i madh.

Ciljeta ka thënë se Enca e ka më të vogël gjoksin se ajo, duke e anashkaluar provokimin e Çanit që e pyeste vazhdimisht për këtë temë. Ajo që dihet publikisht eshte fakti se Çiljeta e ka origjinal, ndërsa Enca e rregullon me photoshop në rrjetet sociale./tvklan.al

Publikuar: 16.01.2016 | 17:33
Lexuar: 584 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime