E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Takimi, i cili është në funksion të integrimit evropian të Republikës së Maqedonisë, mbahet me iniciativë të ministrave të Punëve të Jashtme të Hungarisë dhe Austrisë, Peter Sijarto dhe Sebastian Kurc
Besimi dhe Poposki në takim joformal të punës me MPJ-së e vendeve-anëtare të BE-së


Zëvendëskryeministri për eurointegrime Fatmir Besimi dhe ministri i Punëve të Jashtme Nikolla Poposki do të marrin pjesë në takimin joformal të punës me ministrat e punëve të jashtme të vendeve-anëtare të Bashkimit Evropian, që do të mbahet sot në Bruksel.

Takimi, i cili është në funksion të integrimit evropian të Republikës së Maqedonisë, mbahet me iniciativë të ministrave të Punëve të Jashtme të Hungarisë dhe Austrisë, Peter Sijarto dhe Sebastian Kurc, ndërsa do të marrë pjesë edhe eurokomisari Johanes Han, njofton MPJ.

Publikuar: 18.01.2016 | 15:22
Lexuar: 342 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime