E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sipas raportit të referit, uruguaiani i ka fyer futbollistët e Espanyolit dhe ka provokuar konfrontim në tunel, pasi Barcelona fitoi 4:1 në ndeshjen e parë të së tetës së finales së Copa del Rey.
Suarez: Jam i pastër, nuk kërkoj falje, s’kam thënë asgjë
Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez thotë se vetëdija e tij është e pastër dhe ndien se nuk ka arsye për të kërkuar falje, pasi është dënuar me dy ndeshje në Copa del Rey, përcjell Zëri.

Sipas raportit të referit, uruguaiani i ka fyer futbollistët e Espanyolit dhe ka provokuar konfrontim në tunel, pasi Barcelona fitoi 4:1 në ndeshjen e parë të së tetës së finales së Copa del Rey.

Suarez ka munguar në ndeshjen e kthimit në Camp Nou dhe do të mungojë edhe në ndeshjen e parë çerekfinale të së mëkuarës ndaj Athletic Bilbaos.

Sidoqoftë, ai ende shpreson që ky dënim t’i falet dhe të mund të paraqitet ndaj Bilbaos në mesjavë.

Publikuar: 18.01.2016 | 19:51
Lexuar: 405 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime