E hënë, 22.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

EDHE MESHKUJT KANĖ KLITORIS! A e dini sekretin seksual tė ruajtur aq mirė tė gjinisė mashkullore?

Publikuar: 28.01.2016 | 22:50
Lexuar: 470 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime