E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fotot e bukuroshes paraguajane kanë pushtuar faqet e internetit, ku lotët e gëzimit dhe të hidhërimit kanë bërë që ajo të transformohet në një ikonë mbështetëse të skuadrës bardhekuqe.
Larissa, bukuroshja e Paraguajit premton showQuhet Larissa Riquelme dhe është një nga tifozet më të vecanta të këtij botërori.

Fotot e bukuroshes paraguajane kanë pushtuar faqet e internetit, ku lotët e gëzimit dhe të hidhërimit kanë bërë që ajo të transformohet në një ikonë mbështetëse të skuadrës bardhekuqe.

Para botërorit ajo deklaroi se do të zhvishej nëse Paraguaji do fitonte botërorin dhe mesa duket basti është i humbur, por bukuroshja ka ndëzur një rreze drite, duke thënë se një gjë të tillë do ta bëjë edhe pse kombëtarja u eleminua.
Ne ju sjellim fotot më të reja të cilat janë bërë dje nga fotografi GiannyL.
Larissa, bukuroshja e Paraguajit premton show
Larissa, bukuroshja e Paraguajit premton show

Publikuar: 06.07.2010 | 13:32
Lexuar: 5551 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
gzimi (06/07/2010 18:28:39) ahahha pse ska fitu paraguai mu zhvesh me ka krejt hhehhe flm :p
Besjan Hoti (07/07/2010 15:57:59) Valla Shum Bukuroshe Edhe Foto Shum te Bukura.
Pune te Mbare YllPress.

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime