E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Për fat të keq, ai u nda nga jeta para kohe, për shkak të një aksidenti rrugor para disa javësh.
“Senza Parole” (+18)


Ky është një album që të lë pa fjalë, një kryevepër e fotos erotike.

Titullohet ‘Senza parole’ (Pa Fjalë).

Albumi është vepër e fotografit të njohur belg, Marc Lagrange.

Për fat të keq, ai u nda nga jeta para kohe, për shkak të një aksidenti rrugor para disa javësh.

Ndërkohë trashëgimia e tij do jetë një frymëzim për shumë artistë.
Marc Lagrange - Senza Parole
Marc Lagrange - Senza Parole
Marc Lagrange - Senza Parole
Marc Lagrange - Senza Parole
Marc Lagrange - Senza Parole
Marc Lagrange - Senza Parole
Marc Lagrange - Senza Parole
Marc Lagrange - Senza Parole
Marc Lagrange - Senza Parole
Marc Lagrange - Senza Parole

Publikuar: 09.02.2016 | 16:20
Lexuar: 824 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime