E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mė pėlqejnė gocat e Tiranės

Publikuar: 06.10.2008 | 12:53
Lexuar: 3177 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ladi (28/10/2009 01:21:31) jam nga cun shum i mir

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime