E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Aktori 44-vjeçar ishte i shoqëruar në Leicester Square nga bashkëshortja e tij, aktorja Isla Fisher, dhe një tufë femrash me kostume banjoje të zezë.
Sacha Baron Cohen, me mbathje në premierën e
Sacha Baron Cohen tërhoqi vëmendjen në premierën londineze të filmit të tij më të fundit, “Grimsby”.

Aktori 44-vjeçar ishte i shoqëruar në Leicester Square nga bashkëshortja e tij, aktorja Isla Fisher, dhe një tufë femrash me kostume banjoje të zezë.

Vetë Cohen kishte zgjedhur që të prezantohej me mbathje blu, golf gri dhe shapka.

Sacha Baron Cohen është aktori që i ka dhënë jetë personazheve të tilla të famshme si Ali G, Borat dhe Diktatori.
Sacha Baron Cohen
Sacha Baron Cohen
Sacha Baron Cohen

Publikuar: 24.02.2016 | 12:21
Lexuar: 425 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime