E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gjoksi, burrave u pėlqen ai natyral

Publikuar: 06.07.2010 | 14:36
Lexuar: 5144 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
astrit kolgeci (08/08/2010 20:44:12) Gjoksi, burrave u pėlqen ai natyral
fatmir (22/08/2010 21:52:58) ashtu eshte vetem gjoksi natyral,pa selikon.
jahi (28/08/2010 23:20:24) Gjakosja eshe e lezecme per brrin a ndersa per gruan eshe pak e turprueshme vetem duhet burat te jeme ne selikon ju femnat jeni shaum te bukura a ka disa ato duhet te vritetn
metyy (04/10/2010 16:09:18) hehe shamm kan tii kshaau e heshmeee brrr jusstttt to nextttt kiss klm
xhuzi (07/10/2010 23:56:49) gjoks natyral sigurisht
chris (09/12/2010 10:49:46) shum te forta gjoksi e ki heshmmeee se kurr nuk harrohet je shumm e fort klmmmmmmmmmmm

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime