E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Veç butonit “pëlqej” Facebook ka shtuar edhe opsione të tjera.
Revolucion në Facebook: Ja opsionet që janë shtuar (Video)
Facebook ka përmirësuar opsionet e saj dhe që nga sot të gjithë mund t’i shihni dhe përdorni.

Veç butonit “pëlqej” Facebook ka shtuar edhe opsione të tjera.

Janë 6 opsione që shfaqin kur kaloni kursorin mbi butonin “like”.

“Love”, “Wow”, “Angry” etj, janë opsionet e shtuara nga Fb

Publikuar: 24.02.2016 | 17:01
Lexuar: 2054 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime