E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sipas asaj që shkruajnë mediet dhe videot që kanë sjellë, dyshohet se Pique mori urdhër nga bankina që të ndëshkohet me karton të verdh, që të mungojë në ndeshjen tjetër të kthimit në Camp Nou, dhe të jetë i gatshëm për ndeshjet çerekfinale, ku pas fitores 0:2 në ndeshjen e parë, Barcelona tani i ka mundësit shumë të mëdha për të kaluar në fazën tjetër.
Momenti kur Barcelona vendosi që Pique të ndëshkohet qëllimisht
Kartoni i verdh i Gerard Pique i marrë në ndeshjen që Barcelona e fitoi 0:2 ndaj Arsenalit, po vazhdon të diskohet shumë në mediet e huaja.

Sipas asaj që shkruajnë mediet dhe videot që kanë sjellë, dyshohet se Pique mori urdhër nga bankina që të ndëshkohet me karton të verdh, që të mungojë në ndeshjen tjetër të kthimit në Camp Nou, dhe të jetë i gatshëm për ndeshjet çerekfinale, ku pas fitores 0:2 në ndeshjen e parë, Barcelona tani i ka mundësit shumë të mëdha për të kaluar në fazën tjetër.

Cuatro.com ka sjell një video ku pretendon se Enrique pas shënimit të golit të dytë të Messit, mori propozimin që të ndëshkohet Pique.

Publikuar: 24.02.2016 | 19:51
Lexuar: 373 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime