E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Por edhe pse përgjithësisht pranohet se femrat e kanë ndjeshmërinë e tyre kryesisht në fillim të vaginës, çka e bën madhësinë e penisit një problem jo shumë shqetësues, një komentuese shqiptare ka një hall.
Lexuesja shqiptare ankohet: I dashuri e ka të vogël
Kemi parë kaq shumë lajme në mediat e huaja dhe ato shqiptare për madhësinë e penisit, për ndikimin e madhësisë në një lidhje, etj.

Por edhe pse përgjithësisht pranohet se femrat e kanë ndjeshmërinë e tyre kryesisht në fillim të vaginës, çka e bën madhësinë e penisit një problem jo shumë shqetësues, një komentuese shqiptare ka një hall.

“Përshëndetje, jam e lidhur gati një vit me një djalë, problemi qëndron se unë nuk më shtyhet me të ngaqë e ka të vogël. Nuk di çfarë të bëj se është djalë i mirë. Shpesh kam fantazi seksuale me shumë njerëz të tjerë, kam konstatuar se dëshiroj disa gra dhe burra njëkohësisht. Nuk e di çfarë po më ndodh, por një gjë është e sigurt, dua të pallohem me ndonjë tip vërtet simpatik”, shkruan vajza tek Jeta Osh Qef.

“Çfarë thotë kjo ore, i vini frerët, se do të përdunojë dynjanë,” shkruan dkush.

Një vajzë përgjigjet: “Nuk është problemi tek ai, por te ti. Se kur e do dikë, e do edhe pa këmbë të jetë, jo më ta braktisësh për këto gjëra”.

Një tjetër tallet: “Kur të jetë hëna e plotë dhe pa dhjerë akoma qentë e mëngjesit, do të thuash tre fjalë: Shuaje zjarrin tim”.

Por dikush e ka një këshillë profesioniste.

Ai thotë se ka kura për çështjen e varësisë seksuale pasi është një problem psikologjik dhe fizik.

Publikuar: 25.02.2016 | 19:42
Lexuar: 504 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime