E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shtyrja e seancës është për shkak të ankesës së PSP për mosdorëzimin e kopjeve nga faktet që i posedon Gjykata, dhe të cilat janë të lidhura me këtë lëndë.
Rasti
Seanca gjyqësore për lëndën "Puç" sot është shtyrë për më 3 maj me kërkesë të Prokurorisë Speciale Publike, e cila e mori këtë rast.

Shtyrja e seancës është për shkak të ankesës së PSP për mosdorëzimin e kopjeve nga faktet që i posedon Gjykata, dhe të cilat janë të lidhura me këtë lëndë.

Në rastin "Puç" për spiunim dhe dhunë ndaj funksionarëve më të lartë shtetëror, janë akuzuar edhe lideri i LSDM-së Zoran Zaev, ish kreu i kundërzbulimit Zoran Verushevski dhe bashkëshortja e tij Sonja, Branko Palifrov, nëpunësi në Komunën e Strumicës dhe Gjorgji Lazarevski, i punësuar në MPB.

Publikuar: 02.03.2016 | 15:25
Lexuar: 370 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime