E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sipas TMZ, Leo e harroi statujën e artë, por menjëherë dikush ka vrapuar për të kapur makinën e tij në mënyrë që t’ja dorëzonte.
Leo “vrapon” pas Lauren


Pasi Leonardo DiCaprio rrëmbeu çmimin si aktori më i mirë në ceremoninë e çmimeve “Oscars”, ai është drejtuar një lokali për të festuar.

Por duket se ai ka festuar aq shumë saqë ka harruar arritjen më të madhe të jetës në lokal.

Sipas TMZ, Leo e harroi statujën e artë, por menjëherë dikush ka vrapuar për të kapur makinën e tij në mënyrë që t’ja dorëzonte.

Gjithashtu, mediat rozë shkruajnë se DiCaprio natën pas ceremonisë e ka kaluar me bukuroshen britanike Lauren Hutton.

27-vjeçarja për herë të parë është takuar me Leon në vitin 2014, por asnjëherë nuk kanë qenë të afërt. Ajo sapo është ndarë nga Spencer Matthews dhe duket se ka gjetur ngushëllim në krahët e Leos
Lauren Hutton
Lauren Hutton

Publikuar: 03.03.2016 | 13:19
Lexuar: 762 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime