E diel, 23.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

O malet e Shqipėrisė…

Publikuar: 08.07.2010 | 13:41
Lexuar: 11041 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
elisabeta (20/03/2013 17:21:45) Permbledhje vertet e bukur.
LEDINA (21/09/2013 15:16:23) SA BUKUR KETA MALET
dritan (25/12/2013 21:59:42) shum bukur bravo qe na njihnime kto vende te bukura doja te dija ku esht kjo ur kaq e buku

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime