E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sëbashku me homologun turk Davutoglu, kryeministri Tsipras shpërndau trëndafila për zonjat dhe zonjushat e medias.
Davutoglu dhe Tsipras më xhentelmenë se kurrë, trëndafila gazetareve për 8 mars
Gazetaret e mediave turke dhe ndërkombëtare të cilat po përcillnin vizitën e kryeministrit grek në Turqi kanë qenë të privilegjuara në Ditën Ndërkombëtare të Grave.

Sëbashku me homologun turk Davutoglu, kryeministri Tsipras shpërndau trëndafila për zonjat dhe zonjushat e medias.

Veç luleve nuk kanë munguar foto dhe buzëqeshje nga ana e dy Kryeministrave, duke u çtensionuar kështu pas orëve të gjata dhe të vështira të bisedimeve në Bruksel mbi krizën e refugjatëve.

Tsipras po merr pjesë në Këshillin e Lartë Turk për Bashkëpunim me Greqinë, ku në qendër të bisedimeve do të jenë përmirësimi i marrëdhënieve dypalëshe.

Publikuar: 08.03.2016 | 17:18
Lexuar: 427 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime