E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bëhet fjalë për bukuroshet Irina Shayk, Eva Longoria, Karlie Kloss dhe Lara Stone.
Irina Shayk, Eva Longoria, Karlie Kloss dhe Lara Stone, “sirenat” e kuqe
Ato janë katër modelet promocionale të cilat kanë rrezatuar me veshjet e tyre në ngjyrë të kuqe, teksa ishin të ftuara nderi në festën e L’OREAL Red Obsession, në Javën e Modës në Paris.

Bëhet fjalë për bukuroshet Irina Shayk, Eva Longoria, Karlie Kloss dhe Lara Stone.

Përsosmëria në pamjen dhe stilin e tyre ka tërhequr mjaft vëmendje në mesin e yjeve të pranishëm në kryeqytetin francez, por katër bukuroshet në rolin e modeleve promocionale, dukeshin më joshëse se kurrë.

Publikuar: 10.03.2016 | 13:48
Lexuar: 482 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime