E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kukan: Maqedonia ėshtė nė gjendje tė rėndė dhe ka nevojė pėr mbėshtetje nga BE-ja

Publikuar: 10.03.2016 | 19:49
Lexuar: 386 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:





Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime