E premte, 19.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

KKC: Asnjė institucion privat nuk i pėrmbush kriteret pėr universitet

Publikuar: 08.07.2010 | 21:16
Lexuar: 2792 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
fatmire (12/10/2011 16:16:13) Deshiroj te di se cilat programe jane te akridetuara ne Univesitetet Privatee veēmas me intereson te dije per Universitetin Dardania

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime