E martë, 23.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ambasadorja e BiH nė Maqedoni znj.Lepa Babiē realizoi takim me Ministrin e Drejtėsisė z.Adnan Jashari

Publikuar: 24.03.2016 | 12:17
Lexuar: 242 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime