E hënë, 24.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Vuani nga kapsllėku dhe ju ėshtė fryrė barku? Ja zgjidhja kineze nė mė pak se njė minutė

Publikuar: 29.03.2016 | 12:36
Lexuar: 411 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime