E diel, 20.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dafina harxhon shuma marramendėse pėr “Rock this club”

Publikuar: 08.07.2010 | 13:57
Lexuar: 2773 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
queen (10/07/2010 00:23:46) je yll skam fjale vec kush ta ka inatin te dua shume duffye queen je ma e mira per gjithcka
qendresa pronaj (27/09/2010 13:38:55) ti je ma e mira dafina zeqiri zemer te kom une tu te du shum
Nitta (11/11/2010 16:17:59) je e mir shum

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime