E enjte, 15.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nese eshte i vertete ai regjistrim, dhe qe e dyshoj shume: Te jesh e sigurte, te ka pergjuar mirefilli nje shqiptar i shitur, dhe transkrimptimim po nje shqiptar I shitur e ka bere.
Me Ermira Mehmetin sigurisht

Publikuar: 30.03.2016 | 16:20
Lexuar: 2140 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime