E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Por që kur kemi nisur të dalim bashkë asaj i pëlqen vetëm të rrimë në shtëpi dhe të bëjmë seks. Kjo gjë ka filluar dhe më bezdis shumë.
Historia: “E dashura ime kërkonte vetëm seks dhe më bezdiste… por unë e zgjidha”
“E dashura ime është shumë e mirë, shumë e dashur por e ka mendjen vetëm për seks dhe ma ka sjellë ‘në majë të hundës’.

Sa herë që ne flasim ajo e çon muhabetin tek temat e seksit.

Unë e kam vërtetë shumë qejf sepse ajo është shumë e bukur…është 19-vjeç ndërsa unë jam 24.

Por që kur kemi nisur të dalim bashkë asaj i pëlqen vetëm të rrimë në shtëpi dhe të bëjmë seks. Kjo gjë ka filluar dhe më bezdis shumë.

Një ditë dola për kafe më një kolege pune e cila është 47-vjeçe por duket si 30. Pas disa gotave përfunduam në apartamentin e saj duke bërë seks.

Prej atij rasti unë e kam mendjen vetëm tek ajo dhe jo tek e dashura ime.

E di që do të mërzitet kur t’i kërkoj të ndahemi por unë nuk mundem më me të”.

Përgjigjja e psikologes

“E dashura jote duket shumë e pasigurt për raportin tuaj dhe ndjenjat e tua. Ajo mendon se djemtë e kanë mendjen vetëm tek seksi dhe ndaj përpiqet të të joshë dhe të të ofrojë seks.

Por ti duhet të tregohesh i sinqertë me vajzën dhe t’i tregosh se nuk e vazhdon dot lidhjen me të për arsyen konkrete.

Ndoshta gjeni një zgjidhje të përbashkët…”

Publikuar: 06.04.2016 | 23:23
Lexuar: 379 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime