E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Prej kohësh, Tomas, i cili ishte të paktën 2.26 metra i gjatë, vuante nga probleme shëndetësore, por megjithatë kjo nuk e pengoi atë të merrte pjesë në një film horror së fundmi, së bashku me yllin Salma Hyek.
Vdes njeriu më i gjatë në botë
Çeku Tomas Pustina, një prej njerëzve më të gjatë në botës, ka ndërruar jetë në moshën 38- vjeçare pas një ataku kardiak.

Prej kohësh, Tomas, i cili ishte të paktën 2.26 metra i gjatë, vuante nga probleme shëndetësore, por megjithatë kjo nuk e pengoi atë të merrte pjesë në një film horror së fundmi, së bashku me yllin Salma Hyek.

Iveta Zackova, motra e të ndjerit dha lajmin e hidhur.

"Tomas vdiq në gjumë në paqe. Zemra e tij dështoi. Ne do ta varrosim këtë javë në një funeral me njerëzit e afërt", tha ajo

Publikuar: 14.04.2016 | 11:59
Lexuar: 444 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime