E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Njė rrėfim pėr Shkodrėn...

Publikuar: 10.07.2010 | 20:05
Lexuar: 4492 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
afrim (09/06/2011 20:51:42) ku ka ven ma te bukur se shkodren
mirta (12/12/2012 16:01:39) nuk e kuptoj se per cfare e ke fjalen
olti (12/12/2012 16:19:16) keq edhe mire

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime