E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nga atje shtojnë edhe se dita e dytë e Pashkëve sipas kalendarit ortodoks 2 maji - e hënë është ditë jo pune për të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë.
Dita e punës dhe dita e parë e Pashkëve ditë jopune për të gjithë qytetarët
Dita e punës 1 maji i vitit 2016 (e diel), gjegjësisht 2 maji i vitit 2016 (e hënë) është ditë jopune për të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë, kumtoi sot Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

Nga atje shtojnë edhe se dita e dytë e Pashkëve sipas kalendarit ortodoks 2 maji - e hënë është ditë jo pune për të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë.

Nga Ministria e Punës dhe Politikës Sociale ua urojnë të gjithë qytetarëve të Republikës së Maqedonisë Ditën e punës, ndërsa qytetarëve të religjionit ortodoks ua urojnë festën e madhe ortodokse Pashkët.

Publikuar: 25.04.2016 | 12:47
Lexuar: 448 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime