E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Urime per nxenesit, mentoret e tyre si dhe falemnderime per Aleancen Franceze per bashkepunim e shkelqyer ...", shkruan Ahmed Qazimi, shef i sektorit për arsim në komunën e Tetovës.
Nxenesit e Sh.F. 'Liria' fitojnë vendin e parë në Festivalin Teatror Frankofon
Nxenesit e Sh.F. "Liria" nga Tetova kanë fituar vendin e parë ne aktrim ne garat shteterore - Festivalin Teatror Frankofon.

"Nxenesit kesaj shkolle anetare te Aleances franceze fituan vendin e pare ne aktrim ne garat shteterore - Festivalin Teatror Frankofon. Urime per nxenesit, mentoret e tyre si dhe falemnderime per Aleancen Franceze per bashkepunim e shkelqyer ...", shkruan Ahmed Qazimi, shef i sektorit për arsim në komunën e Tetovës.
Nxenesit e Sh.F. 'Liria' fitojnë vendin e parë në Festivalin Teatror Frankofon
Nxenesit e Sh.F. 'Liria' fitojnë vendin e parë në Festivalin Teatror Frankofon
Nxenesit e Sh.F. 'Liria' fitojnë vendin e parë në Festivalin Teatror Frankofon
Nxenesit e Sh.F. 'Liria' fitojnë vendin e parë në Festivalin Teatror Frankofon

Publikuar: 25.04.2016 | 15:16
Lexuar: 1309 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime