E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gruaja me helmetë të motoçikletës në kokë, e urdhëron fëmijën që të hyjë prapa banakut, në një shitore ku shiten pajisje të ndryshme elektrike.
Nëna i jep instruksione djalit se si të vjedh nga banaku (Video)
Në një dyqan në Vietnam, kamerat e sigurisë e kanë regjistruar ngjarjen shokante, që e tregon nënën duke i dhënë instruksionet djalit, se si duhet vjedhur.

Gruaja me helmetë të motoçikletës në kokë, e urdhëron fëmijën që të hyjë prapa banakut, në një shitore ku shiten pajisje të ndryshme elektrike.

Në momentin që djaloshi shikon nëpër syza, ajo bën roje nga shitësja dhe një grua tjetër që ndodhen me shpinë të kthyer.

Me të marrë një telefon të zgjuar, ata janë larguar me motoçikletë në drejtim të panjohur.

Policia ka nisur hetime, për këtë grua që e detyroi të miturin kryejë vjedhje.

Publikuar: 25.04.2016 | 23:29
Lexuar: 426 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime