E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

"Nuk shikoj ku është problemi?’, thotë ajo. Pas suksesit të këngës së saj më të fundit Afërdita ka publikuar edhe një përmbledhje të këngëve të saj, të titulluar “Just kiss me”.
Thjeshtë putheni Afërditën
Është një nga modelet që të bën krenare si shqiptar, Afërdita Dreshaj, një nga emrat që ka pushtuar pasarelet botërore, ajo tashmë është edhe një këngëtare e njohur në trojet tona.

Çka mund ta kishte konsideruar si hobi deri dje, tashmë po i përkushton më të shumtën e kohës, duke kërkuar kështu një karrierë të dytë pas modelimit, këtë herë në muzikë.

"Nuk shikoj ku është problemi?’, thotë ajo. Pas suksesit të këngës së saj më të fundit Afërdita ka publikuar edhe një përmbledhje të këngëve të saj, të titulluar “Just kiss me”.

Ajo është duke shijuar ndërkaq një romancë të gjatë dashurie me këngëtarin e suksesshëm Shpat Kasapi, dhe siç duket së shpejti do të kemi një dasmë në radhët e VIP-ave.

Publikuar: 11.07.2010 | 19:02
Lexuar: 2129 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime